Lekker en gezond weekmenu voor week 36
Terwijl ik aan het genieten ben van een heerlijk weekendje weg in Brugge heb ik voor jullie het weekmenu voor de komende week weer klaar staan!
Maandag – Snelle groentesoep
Vandaag een lekker makkelijk en lekker vullende groentesoepje. Ik doe er hier pasta in, maar je kunt dit eventueel vervangen door meer groente te gebruiken of de soep aan te vullen met gehaktballetjes.
Dinsdag – Quiche met gehakt
Voor de dinsdag een lekkere quiche met gehakt. Altijd makkelijk en ook goed om de volgende dag mee te nemen.
Quiche met gehakt en paprika
Woensdag – Vega roerbakschotel
Door de week eet ik eigenlijk best vaak vegetarisch. Dat is prima te doen vind ik zelf. Meer vis eten is nog steeds wel een aandachtspuntje maar een mooi stukje vis zou hier ook heel goed bij kunnen. De rijst die ik hier gebruik kun je ook vervangen voor bloemkoolrijst als je dat liever doet.
Donderdag – Aubergine en baconstoof
Een van mijn favoriete stoofschotels (en het is er tenslotte alweer soort van tijd voor) is deze heerlijke aubergine en baconstoofschotel.
Stoofpot van aubergine en zoete aardappel
Vrijdag – Jackfruit taco’s
Lekkere taco’s gevuld met jackfruit!
Jackfruit taco’s
Zaterdag – Courgette frietjes
Nee een complete maaltijd is het natuurlijk niet, maar je kunt er vast wel wat lekkers naast bedenken voor de zaterdag!
Pittige gebakken courgette frietjes
Zondag – Roombotercake
Een lekkere basis roombotercake waar je vervolgens goed je eigen draai aan kunt geven!