Paleo weekmenu voor week 1

Gek he. Het is vandaag tweede kerstdag en ik heb het alweer over week 1 van het nieuwe jaar. Maar ja, eten moeten we toch en ik weet niet hoe het met jou zit, maar ik ben klaar met 2020. En ben toe aan wat meer gezonde maaltijden in 2021! Dus hoewel week 1 ook een paar dagen nog van 2020 heeft begin ik maar vast met mijn goede voornemens.
Maandag – Spruitjes met spek en kastanjes
Dit kun je mij echt elke dag serveren.Heerlijk geroosterde spruitjes met spekjes en kastanjes. Ik eet het zo. Je hebt er verder niks bij nodig maar je kunt het natuurlijk ook eten met bijvoorbeeld de varkenshaas van donderdag.
Vind hier het recept voor de spruitjes met kastanjes en spek.
Dinsdag – spaghetti bolognese
Even tijd voor wat lichts tussendoor. Deze lekkere bolognese saus eet je met courgetti.
Vind hier het recept voor de paleo spaghetti bolognese.

Woensdag – Ovenschotel zoete aardappel met andijvie
Een van mijn favoriete ovenschotels is deze met kalkoen (handig als je nog leftovers hebt!), andijvie en zoete aardappel.
Vind hier het recept voor de zoete aardappel ovenschotel.
Donderdag – Gevulde varkenshaas
Een wat feestelijker gerecht op de laatste dag van 2020. Deze gevulde varkenshaas is niet moeilijk om te maken en heerlijk met de spruitjes van maandag of gewoon met een grote salade. Dat kan ook prima!
Vind hier het recept voor de gevulde varkenshaas.


Vrijdag – Vega stoofschotel
Na het feestgeruis van gisteren tijd om even lekker wat gezonds te eten. Deze vega schotel is lekker en als je er niks bij eet is het ook nog eens lekker licht.
Vind hier het recept voor de vega stoofschotel.
Zaterdag – Knolselderij ovenschotel
Een lekker makkelijk ovengerecht voor de zaterdag. Bomvol groente en andere zaken die we nu wel even kunnen gebruiken na de feestmaand!
Vind hier het recept voor de knolselderijschotel


Zondag – Panforte
Deze heerlijke Italiaanse lekkernij zit bomvol met noten en zuidvruchten!
Vind hier het recept voor de panforte