Man wat gaat die tijd toch snel. Let je even niet op, is het gewoon alweer bijna vrijdag. Dus tijd om het weekmenu te maken. Ik was de week bezig met het weekmenu of eigenlijk de “meal planning” zoals dat dan zo mooi heet in het Engels op Everyday Healthy en bedacht met dat dat eigenlijk wel een soort dubbel is. Maar goed, normaal doet Charlotte natuurlijk het weekmenu dus dat is dan net weer even anders.
Hoe dan ook; hopelijk krijgen we de komende week weer een week met lekker veel zon, maar je weet het maar nooit dus het weekmenu is deze week een mix.
Maandag – Salade met geitenkaas
We beginnen de week met een makkelijke vega salade met geitenkaas en blauwe bessen. Zit zo in elkaar en vult goed door de geitenkaas. Althans hij vult goed bij mij.
Salade met geitenkaas en blauwe bessen
Dinsdag – Noedelsalade met kip
Dit is een van mijn favoriete makkelijke recepten met noedels. Een salade maken van noedels heb je misschien nog niet eerder gedaan maar het is echt de moeite waard en zo lekker. Perfect als het een keer mooi weer is.
Noedelsalade met kip en edamame
Woensdag – spaghetti bolognese
Deze spaghetti bolognese maak je met bolognese saus uit de slowcooker. Dat is natuurlijk niet perse handig om door de weeks te maken, maar je zou kunnen overwegen om de slowcooker ’s morgens aan te zetten. Is de saus klaar als je thuis komt. Of maak het vast klaar in het weekend en vries het in porties in. Dat doe ik zelf altijd!
Spaghetti bolognese uit de slowcooker
Donderdag – Makkelijke kikkererwten curry
Nu zou je kunnen denken; wat moet die curry in mijn zomerse weekmenu? Maar ik vind persoonlijk dat een lekkere curry eigenlijk altijd wel kan. Dit is alweer een oudje op de site maar zo de moeite waard!
Kikkererwten curry
Vrijdag – Karbonade met speltsalade en rabarber
Ja deze week twee recepten met rabarber. Maar wel twee totaal verschillende recepten. Deze hartige speltsalade met rabarber en een lekker karbonaatje is echt een topper en maak je in de oven!
Karbonades met spelt en rabarber
Zaterdag – Dim sum dip sauzen
Ok, dit is eigenlijk een recept voor twee verschillende dipsauzen maar de dimsum kun je tegenwoordig ook makkelijk kant- en klaar halen bij de supermarkt. En wat is nou een betere dag voor even lekker ‘dimsummen’ dan de zaterdag?
Dumpling dipsauzen
Zondag – Rabarber crumble vlaai
Ja het kan nog net hoor. De rabarbertijd begint alweer op zijn einde te lopen, maar je kunt deze overheerlijke rabarber crumble nog net maken.