Makkelijk weekmenu voor week 1

Het nieuwe jaar is bijna begonnen. Hier alvast het eerste weekmenu van het jaar 2021. Ik ben er klaar voor. Hoe zit het met jou?.
Makkelijk weekmenu

De kerstdagen overleefd? Alhoewel het nu natuurlijk nog kerst is bedenk ik me nu. Haha… Nou ja, dit menu is natuurlijk niet voor kerst maar voor de week erna. Ondanks dat we dan ook nog een klein beetje feest vieren moet je toch ook eten. Technisch is dit ook de eerste week van het nieuwe jaar, ondanks dat er ook nog wat dagen van het oude jaar in zitten.

Hartige taart met ui en stilton

Maandag – Snelle hartige taart met ui en stilton

Een lekker makkelijk gerechtje voor de maandag.

Vind hier het recept voor de hartige taart met ui en stilton.

Dinsdag – Geroosterde bloemkoolschotel met kikkererwten

Ik weet niet hoe het met jullie zit maar ik kan wel wat extra groentes gebruiken.

Vind hier het recept voor de geroosterde groenteschotel.

geroosterde groenteschotel met bloemkoolrijst
Spruitjesschotel met kastanjes

Woensdag – Spruitjes met kastanje en spekjes

Dit kun je me gerust elke dag serveren. Heerlijk met wat romige aardappelpuree of gewoon zo.

Vind hier het recept voor de spruitjes met kastanjes en spekjes

Donderdag – Gevulde varkenshaas

Eindelijk is het eind van het jaar aangebroken! Laten we die lekker feestelijk uitzwaaien met deze gevulde varkenshaas. Heerlijk met de spruitjes van gisteren bijvoorbeeld of met andere geroosterde groentes.

Vind hier het recept voor de gevulde varkenshaas.

Gevulde varkenshaas met cranberries
boerenkoolgnocchi
Recipes and styling: Donna Hay

Vrijdag – Boerenkool gnocchi

Dit lekkere recept van niemand minder dan Donna Hay lijkt me de perfecte manier om de eerste dag van 2021 in te luiden.

Vind hier het recept voor de boerenkoolgnocchi.

Zaterdag – Plaattaart met zalm en roomkaas

Mocht je nog wat gerookte zalm overhebben na de feestdagen? Maak dan eens deze heerlijke plaattaart met gerookte zalm.

Vind hier het recept voor de plaattaart met gerookte zalm.

Plaattaart met zalm 5
Panforte

Zondag – Panforte

Lekker is ie zeker deze Italiaanse klassieker. Met veel nootjes en zuidvruchten en natuurlijk chocola!

Vind hier het recept voor de panforte.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Over Simone

Foodfotograaf | Food- en travelblogger | Receptontwikkeling |

Houdt van groentes en wil zoveel mogelijk verschillende soorten op tafel zetten. Ik wil jou inspireren om eens aan de slag te gaan met diverse groentes én fruit. Kies eens voor minder bekende soorten. Ik laat je zien wat je ermee kunt!