Verhit een koekenpan met wat olie op hoog vuur. Voeg de roerbakgroentes toe en de chilivlokken en bak deze tot ze gaar zijn, een minuutje of vijf. Breng op smaak met peper en zout.
breek de eieren in een kom en klop ze los met peper en zout. Giet de eieren over de groente in de pan en laat het geheel garen. Breek de omelet voor het einde van de baktijd in stukken zodat het een beetje een rommelige omelet wordt.
De saus maak je door de passata in een klein steelpannetje te doen. Voeg hier de ketjap, gembersiroop, azijn en sweet chilisaus bij en roer het even goed door. In principe kun je het zo gebruiken maar wil je het wat dikker meng dan een theelepel maizena met een klein beetje vocht tot het een glad papje is en voeg dit toe aan de foe yong hai saus.
Serveer de omelet met de saus en eventueel met rijst of bloemkoolrijst.